Home intestazione intestazione  
  Home intestazione  
  Home intestazione intestazione  
  it en de fr nl es cs da hu ru   Kempingi w włochy  
  Home     Book your ferry  
 
Kempingi
Detail
Map
Contact
Back
Logo

hu Norcenni Girasole Village

  Via Norcenni 7
50063 Figline Valdarno (FI)
Tel +39 +39.055915141 Fax +39 +39.0559151402
On Closing Period: Fax +39 +39.0559151402
web: www.camping.it/toscana/clubgirasole - https://norcenni.huopenair.com/
e-mail: girasole@huopenair.com


Foto1
Położony we wspaniałym regionie Chianti, hu Norcenni Girasole Village to idealne miejsce na spędzenie urlopu z rodziną.

Dwa parki wodne ze zjeżdżalniami i basenami, niesamowity park rozrywki, tor do minigolfa, boisko do piłki nożnej sprawiają, że hu Norcenni Girasole Village doskonale służy dzieciom. Gdy najmłodszych będą zabawiać animatorzy, Ty możesz udać się do SPA, poćwiczyć w położonej w lesie nowoczesnej strefie sportowej ANTS, zagrać w tenisa na kortach, zwiedzić Toskanię na wypożyczonym rowerze elektrycznym, skorzystać z kursu gotowania lub degustacji wina z naszej piwnicy winiarskiej.

Otoczone bujną roślinnością, domy mobilne są wyposażone we wszystkie udogodnienia. Możesz wybrać według własnych upodobań: elegancki i wyrafinowany Eden, nowy i przestronny Giotto Plus lub Greeny, idealnie komponujący się z otaczającą zielenią. Możesz zdecydować się na nocleg w apartamentach lub – jeśli wolisz spędzać urlop w hotelach – w pokojach Villa Norcenni na terenie kompleksu.

Twój urlop nie może zawierać najmniejszego stresu, dlatego zapewniamy Ci na miejscu liczne usługi. Czekają na Ciebie dwa targi, piekarnia ze świeżym chlebem i innymi produktami spożywczymi, 3 restauracje, pizzeria, oferująca również pizze na wynos, lodziarnia rzemieślnicza i główny bar, serwujący pyszne drinki. Spędzając tu czas, możesz podziwiać malowniczy toskański krajobraz. Na terenie wioski znajdują się również apteka i sklep sportowy z nadmuchiwanymi zabawkami, artykułami sportowymi, czasopismami i odzieżą.

W InfoPoint możesz zarezerwować wycieczki z przewodnikiem, najlepsze formy aktywnego wypoczynku w okolicy, transfery z/na lotnisko lub dworzec oraz uzyskać wszelkie informacje i porady.
 

Copyright © (1996-2023) Genial S.r.l.®
P.Iva 00980800676

Network: www.camping-italy.net - www.villaggi.com - adv.camping.it