Home intestazione intestazione  
  Home intestazione  
  Home intestazione intestazione  
  it en de fr nl es cs da hu ru   Kempingi w włochy  
  Home     Book your ferry  
 
Kempingi
Detail
Map
Contact
Prezzi 2021
Back
Logo

Norcenni Girasole Village

  Via Norcenni 7
50063 Figline Valdarno (FI)
Tel +39 +39.055915141 Fax +39 +39.0559151402
On Closing Period: Fax +39 +39.0559151402
web: www.camping.it/toscana/clubgirasole - https://norcenni.humancompany.com
e-mail: girasole@humancompany.com


Foto1
Położony we wspaniałym regionie Chianti, kemping Norcenni Girasole Village to idealne miejsce na spędzenie urlopu z rodziną.

Dwa parki wodne ze zjeżdżalniami i basenami, niesamowity park rozrywki, tor do minigolfa, boisko do piłki nożnej sprawiają, że Norcenni Girasole Village doskonale służy dzieciom. Gdy najmłodszych będą zabawiać animatorzy, Ty możesz udać się do SPA, poćwiczyć w położonej w lesie nowoczesnej strefie sportowej ANTS, zagrać w tenisa na kortach, zwiedzić Toskanię na wypożyczonym rowerze elektrycznym, skorzystać z kursu gotowania lub degustacji wina z naszej piwnicy winiarskiej.

Otoczone bujną roślinnością, domy mobilne są wyposażone we wszystkie udogodnienia. Możesz wybrać według własnych upodobań: elegancki i wyrafinowany Eden, nowy i przestronny Giotto Plus lub Greeny, idealnie komponujący się z otaczającą zielenią. Możesz zdecydować się na nocleg w apartamentach lub – jeśli wolisz spędzać urlop w hotelach – w pokojach Villa Norcenni na terenie kompleksu.

Twój urlop nie może zawierać najmniejszego stresu, dlatego zapewniamy Ci na miejscu liczne usługi. Czekają na Ciebie dwa targi, piekarnia ze świeżym chlebem i innymi produktami spożywczymi, 3 restauracje, pizzeria, oferująca również pizze na wynos, lodziarnia rzemieślnicza i główny bar, serwujący pyszne drinki. Spędzając tu czas, możesz podziwiać malowniczy toskański krajobraz. Na terenie wioski znajdują się również apteka i sklep sportowy z nadmuchiwanymi zabawkami, artykułami sportowymi, czasopismami i odzieżą.

W InfoPoint możesz zarezerwować wycieczki z przewodnikiem, najlepsze formy aktywnego wypoczynku w okolicy, transfery z/na lotnisko lub dworzec oraz uzyskać wszelkie informacje i porady.
 

Copyright © (1996-2021) Genial S.r.l.®
P.Iva 00980800676

Network: www.camping-italy.net - www.villaggi.com - adv.camping.it