Home intestazione intestazione  
  Home intestazione  
  Home intestazione intestazione  
  it en de fr nl es da pl hu ru   Camping and village in Italy  
  Home     Book your ferry  
 
Kemp
Detail
Map
Contact
Back
Logo

hu Norcenni Girasole Village

  Via Norcenni 7
50063 Figline Valdarno (FI)
Tel +39 +39.055915141 Fax +39 +39.0559151402
On Closing Period: Fax +39 +39.0559151402
web: www.camping.it/toscana/clubgirasole - https://norcenni.huopenair.com/
e-mail: girasole@huopenair.com


Foto1
hu Norcenni Girasole Village, ležící v nádherné oblasti Chianti, je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené.

Dva akvaparky se skluzavkami a lagunami, neuvěřitelný Adventure Park, minigolf a malé fotbalové hřiště dělají z hu Norcenni Girasole Village ideální místo pro zábavu vašich dětí. Zatímco se děti účastní zábavných animačních aktivit, můžete si odpočinout v bazénu s vířivkou, zacvičit si v inovativním sportovním areálu ANTS ležícím v lese, zahrát si tenis, půjčit si elektrická kola na objevování toskánské krajiny, účastnit se kurzů vaření nebo ochutnávky v našem vinném sklípku.

Mobilní domy vybavené veškerým komfortem jsou obklopeny zelení a stačí si vybrat ten, který vám vyhovuje nejlépe: elegantní a sofistikovaný Eden, nový a prostorný Giotto Plus nebo Greeny, který dokonale ladí se zelení střediska. Můžete se také rozhodnout pro pobyt v apartmánech nebo, pokud dáváte přednost hotelu, v pokojích Villa Norcenni, které se také nacházejí uvnitř střediska.

Středisko nabízí široký výběr služeb pro pohodovou dovolenou: dva supermarkety, pekařství a obchod s potravinami nabízející vždy čerstvý chléb a další výrobky, 3 restaurace, pizzerii s odnosem jídla, zmrzlináře a bar, kde si můžete dát koktejl s výhledem na toskánskou krajinu. Dále zde najdete lékárnu a obchod s nafukovacím zbožím do bazénu, sportovními potřebami, časopisy a oblečením.

V informačním středisku si můžete zarezervovat prohlídky s průvodcem, zjistit nejlepší aktivity v okolí, zařídit transfer na nádraží a letiště a získat informace a rady.
 

Copyright © (1996-2024) Genial S.r.l.®
P.Iva 00980800676

Network: www.camping-italy.net - www.villaggi.com - adv.camping.it